Kullanım Koşulları

01.06.2018

Web Sitesi Kullanım Koşulları

  1. Siteye üye olan, kullanan, siteyi ziyaret eden herkes aşağıdaki koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme hükümlerini kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmaya devam etmeyiniz.

  2. Bu sitede bulunan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, marka ve markaların fikri ve sınai mülkiyet hakları Dört Mevsim Güzellik’e veya Dört Mevsim Güzellik’in kullanımına onay verenlere ait olup, hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır ve yasal koruma altındadır. Yayma, çoğaltma, kopyalama, iletme ve her türlü kullanım hak sahiplerinin iznine bağlıdır.

  3. Bu sitede yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel nitelikte olup bu bilgi ve tavsiyelere dayanarak verdiğiniz kararlardan Dört Mevsim Güzellik sorumlu değildir. www.dortmevsimguzellik.com.tr web sitesinin hatasız ve güncelleştirilmiş bilgiler içermesi için büyük çaba gösterilmiş ve gösterilmeye devam edilecektir. Dört Mevsim Güzellik web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum ve öneriler, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Buna rağmen, buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemekteyiz. Dört Mevsim Güzellik web sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler tamamen kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

  4. Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

  5. Dört Mevsim Güzellik tarafından hazırlanan www.dortmevsimguzellik.com.tr web sitesi ile içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Site içerisinde de muhtelif yerlerde hatırlatıldığı üzere, hiçbir şekilde kendi başına tedavi yöntemleri uygulanmamalı, mutlaka uzman doktor görüşü doğrultusunda hareket edilmelidir. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Sitedeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümlerine ve Dört Mevsim Güzellik’in iznine bağlıdır.

  6. Kullanıcıların, www.dortmevsimguzellik.com.tr sitesinde kullanıcının onayıyla toplanan e-posta adresleri ve kişisel bilgileri gibi özel bilgiler hiçbir şekilde başka kuruluşlara verilmeyecek, ancak kendi isteği ile siteye kayıt olan kullanıcılara Dört Mevsim Güzellik tarafından e-bülten gönderimleri yapılabilecektir. Toplanan kişisel bilgilere kullanıcının onayı olmadan Dört Mevsim Güzellik harici başka bir kişinin erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

  7. Bu sitede her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Dört Mevsim Güzellik, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez.

  8. Firmamız, işbu "Kullanım Koşulları", "Gizlilik Politikası" veya "Çerez Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. İlgili koşul veya politika hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.