HİZMETLERİMİZ / KİŞİSEL BAKIM

Dört Mevsim Güzellik Hizmetlerimiz Kişisel Bakım

Kendinize hak ettiğiniz önemi gösteriniz,

kendinizi Dört Mevsim Güzellik Salonu bakımlarıyla ödüllendiriniz.

Dört Mevsim Güzellik Hizmetlerimiz İpek Kirpik

İPEK KİRPİK;

 

İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir.

 

İpekten hazırlanmış olan bu takma ioek kirpikler, üst göz kapağındaki  gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.

 

Kirpiklerimiz 2-3 aylık dönemlerde hergün 1er 2şer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakmaktadır. Sisteme bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, bu doğal dökülme evresinde olanlarla beraber dökülmektedir. İpek kirpiklerimiz de sadece bu şekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak alanı eksiltmemiş oluruz.

 

Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından  hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.

 

Dört Mevsim Güzellik Hizmetlerimiz İpek Kirpik

İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur. Üstelik, banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde  ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler.

 

Uygulama doğru yapıldığında ve düzenli bakım yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda bakımının yapılması gerekmektedir.

 

Güzellik kavramının yeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması her şeyden önce sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza gerek kalmayacaktır, çünkü rimelsiz bile ipek kirpikler çok güzel görünmektedir!

Dört Mevsim Güzellik Hizmetlerimiz Kaş Tasarımı

KAŞ TASARIMI;

 

Kaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir.

 

Yüzünüze ve göz hatlarınıza uygun bir imaj yaratmak için estetisyenlerimiz tarafından kaş dizaynı yapılmaktadır.

Dört Mevsim Güzellik Hizmetlerimiz Sir Ağda

SİR AĞDA;

 

Sir Ağda tamamıyla doğal ürünlerden oluşur, içinde hiçbir şeker katkısı yoktur.

Şeker içeren diğer ağdalar kıl kökünü besleyerek güçlendirir.

Sir Ağda, şeker içermediği için sürekli kullanımda tüylerin azalmasını sağlar.

Sir Ağda cilde iyi yapışarak yüzeydeki ölü tabakayı da alır ve peeling etkisi vardır. 
Ağda sonrası uygulanan temizleme yağı, temizlenmiş olan kıl folliküllerinin içine girerek kıl kökünün tekrar gelişmesini engeller.

Sir Ağdadan sonra cildinizi pürüzsüz, taze ve yenilenmiş hissedeceksiniz.